Квітка буття

Дата: 02.04.2024 07:49

Щиро вітаємо учнівську молодь Сквирщини, переможців та призерів обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття»: І місце - М'ячикова Аріна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ігор Кучанський; І місце – Ленчук Соломія, вихованка гуртка «Мистецтвознавці» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Марина Нешпор; ІІ місце – Попик Дарина, вихованка гуртка «Вироби з бісеру», керівник Оксана Дубініна; ІІІ місце – Уторобчук Вікторія, учениця 3 класу Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», вчитель Людмила Красножон. Дякуємо нашим талановитим дітям та їх керівникам за їх Eko_Lогічну позицію!