A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Сквирський центр дитячої та юнацької творчості

Статут

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

СТАТУТ СКВИРСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(в новій редакції)

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області (далі – заклад позашкільної освіти) є комплексним закладом позашкільної освіти, який надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців, учнів і слухачів;

1.2. Засновником закладу позашкільної освіти є Сквирська міська рада Київської області (далі - Засновник).

1.3. Заклад позашкільної освіти заснований на комунальній формі власності Засновника, віднесений до сфери управління виконавчого органу Сквирської міської ради та підпорядкований, підзвітний і підконтрольний відділу освіти Сквирської міської ради, який є уповноваженим органом управління.

1.4.Засновник здійснює фінансування, матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, транспортні засоби, встановлює їх статус.

1.5. Позашкільний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади, Положенням про позашкільний навчальний заклад, розпорядчими документами департаменту освіти і науки Київської обласної ради, рішеннями сесій міської ради, розпорядженнями голови Сквирської міської ради, наказами начальника відділу освіти Сквирської міської ради, іншими нормативно-правовими актами та цим Статутом.

Читати повністю СТАТУТ СКВИРСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (в новій редакції)


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора