Міжнародний дистанційний двотуровий фестиваль-конкурс «Діти України – дітям Туреччини»

Дата: 08.09.2023 09:14

Підведено підсумки Міжнародного дистанційного двотурового фестивалю-конкурсу «Діти України – дітям Туреччини», який проходив у місті Мармарис (Туреччина). Вихованці вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у фестивалі-конкурсі та здобули такі результати: у номінації «Естрадний вокал» І місце отримала Валерія Юрченко, ІІ місце – Аліса Гальчинська, Марія Поштарук, Дар’я Іванець, Тимофій Вдовиченко; у номінації «Народний вокал» Гран-прі виборола Аліна Сотніченко. Вітаємо наших вихованців, пишаємося їх успіхами та бажаємо нових звершень! Разом до Перемоги!