Квітка буття - 2024

Дата: 12.03.2024 09:36

З метою поповнення знання дітей про рослинний світ, формування основи екологічної культури та мислення, розвитку спостережливості, образної пам'яті, уваги, кмітливості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості з 01.03. по 09.03. 2024 відбувся І (територіальний) етап Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття»- 2024. На розгляд журі були представлені роботи учнів Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею №3, Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2, Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Малолисовецької початкової школи та вихованців гуртків Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, а саме: народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», «Мистецтвознавці».

За рішенням журі переможцями та призерами І (територіального) етапу Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття» - 2024 стали:

у номінації «Природні об'єкти «Квітка буття» очима дітей» - ручні вироби: прикраси або аксесуари»

І місце – Назаренко Софія, учениця 3-А класу Сквирського академічного ліцею №3;

ІІ місце – Дяденчук Софія, учениця 1-В класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Файчук Анна, учениця 3-А класу Сквирського академічного ліцею №3;

ІІІ місце – Корбут Віолетта, учениця 3-А класу Сквирського академічного ліцею №3;

у номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об'єктів – Квітка буття»

І місце – М'ячикова Аріна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Ленчук Соломія, вихованка гуртка «Мистецтвознавці» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Фальчук Максим, джура рою «Гармата» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3;

ІІ місце – Гончарук Дарина, учениця 3 класу Малолисовецькової початкової школи;

ІІІ місце – Корбут Софія, джура рою «Піщанські стінгери» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3;

ІІІ місце – Петленко Володимир, учень 3 класу Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Квашук Софія, учениця 1 класу Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2;

у номінації «Один день з життя природи» - відео-блог

І місце – Уторобчук Вікторія, учениця 3 класу Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Роботи переможців І (територіального) етапу представлятимуть Сквирщину на ІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття» -2024.