26.12.2021 - Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Дата: 26.12.2021 10:00

23 грудня 2021 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся I  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.  Старшокласники представили  свої роботи у таких  відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, математики, філософії та суспільствознавства.

Роботи юних дослідників оцінювало компетентне журі, а саме: Плівачук Катерина Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, Лубківська Леся Василівна, директор Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Ніфоровська Галина Іллінічна, заступник директора з науково-дослідницької роботи Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Журі визначило 16 кращих робіт, які юні науковці Сквирщини будуть презентувати на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Щиро вітаємо переможців і їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

Type the text here