18.11.2022 - Підведено підсумки І етапу обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

Дата: 18.11.2022 10:46

З метою виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також розвитку у школярів творчих інтересів до краєзнавства та науково-дослідницької роботи на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості з 01.11. по 05.11. 2022 р. було проведено І етап обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

На розгляд журі були представлені пошукові роботи учнів Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського, Сквирського академічного ліцею, Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Дулицького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» та вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

За рішенням журі переможцями та призерами І етапу обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України» стали учні:

І місце – Терещук Єва, Яківчук Марія, джури рою «Варта» Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Катернога Дар'я, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Юрченко Аліна, Юрченко Меланія, учениці 6 класу Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

ІІІ місце – Мазур Аріна, учениця 11 класу Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

Інна Майорко, методист Центру творчості