14.10.2022 - ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВНА СЕСІЯ

Дата: 14.10.2022 13:13

Мала академія учнівської молоді – це спільнота успішних, креативних,  самоактуалізованих особистостей, що мають потенціал до наукової та   дослідницької діяльності. Саме такі учні та педагоги стали учасниками настановної конференції Сквирського територіального відділення МАН України, яка відбулася 13 жовтня 2022 року в онлайн-форматі за участі науковців, які є керівниками гуртків Сквирського центру дитячої та юнацькою творчості.

Метою конференції є розкриття  потенціалу юних дослідників Сквирщини, підтримка інноваційних проєктів, науковий супровід у проведенні  досліджень та експериментів.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з актуальними трендами досліджень в галузі гуманітарних наук про які розповіла кандидатка педагогічних наук, доцентка Плівачук Катерина Володимирівна. Димань Тетяна Миколаївна, докторка сільськогосподарських наук, професорка розкрила слухачам основні правила оформлення та написання наукового дослідження з природничих наук.

Тож успішного старту вам, юні дослідники! Нових наукових розвідок, відкриттів і перемоги усім нам!