20.01.2021 - Безпека дорожнього руху – це життя

Дата: 20.01.2021 14:02

Інформація про підсумки районного етапу обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя»

Метою проведення заходу є пропаганда та популяризація безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму; виховання в учнівської молоді культури поведінки на дорогах; проведення агітаційної роботи щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху; пошук юних талантів та обдаровань.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-презентації:

І вікова категорія

І місце – Мельник Вероніку, ученицю 2 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Фальчук Марію, ученицю 3 класу Оріховецького НВК;

ІІ місце – Кучер Олену, ученицю 4 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Поштарук Софію, ученицю 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х.Тисьменецького;

ІІІ місце – Ткачук Анастасію, ученицю 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х.Тисьменецького;

ІІ вікова категорія

І місце – Котяй Соломію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Хорта Костянтина, вихованця гуртка «Основи художнього майстерності» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Миронюк Вікторію, ученицю 7 класу Оріховецького НВК;

ІІІ місце – Король Карину, ученицю 7 класу Рогізнянського НВК;