04.04.2022 - ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРА-ВІКТОРИНА «ВІДУН»

Дата: 04.04.2022 15:08

З 29 березня по 04 квітня 2022 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді було проведено Всеукраїнську онлайн гру-вікторину «Відун» за темою  «Воїни: історія українського війська».

До участі у Грі-вікторині  долучилися курінь імені Людмили Фої Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 та рої закладів освіти Сквирської міської територіальної громади, а саме: «Побратими», «Нащадки козаків» Сквирського академічного ліцею №2; «Січові стрільці», «Українські файні отамани» Буківського НВК «ЗЗСО І-ІІІст. – ЗДО»; «Соколи» Самгородоцького НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.– ЗДО»; «Патріоти України», «Нащадки козаків» Дулицького НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»; «Отамани», «Вісники волі» Сквирського академічного ліцею «Перспектива»; «Патріоти», «Вершники» Сквирського академічного ліцею; «Варта», «Соколята» Горобіївського НВК «ЗЗСО  І-ІІІ ст. – ЗДО».  Дякуємо юним джурам Сквирщини та їх виховникам! Мирного неба, бережімо себе і дітей, наближаємо перемогу!