12.10.2022 - БЛІЦ-КОНКУРС УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО СМАЙЛУ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 12.10.2022 17:26

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, належного вшанування подвигу наших захисників, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з 03 по 12 жовтня 2022 року проходить бліц-конкурс українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Бабенюк Андрій та Ситнік Поліна, вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник Олена Плівачук), Цімох Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Оксана Дубініна), Осадовська Анна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), Котяй Соломія, вихованка гуртка «Валяння вовни» (керівник Наталія Яцюк) долучилися до участі в конкурсі.

Бажаємо нашим дітям успіхів та перемог!