28.10.2021 - Відбувся збір лідерів учнівського самоврядування

Дата: 28.10.2021 17:38

27 жовтня 2021 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Сквирської міської територіальної громади.Захід розпочала Ніфоровська Галина, координатор учнівського самоврядування, яка ознайомила присутніх з метою та завданнями зібрання та розповіла про учнівське самоврядування.

Лідери обмінялися думками щодо нових цікавих проєктів та обговорили цілі та ідеї роботи ради, обрали голів комісій та познайомили їх із функціональними обов'язками.

Активна й ініціативна юнь Сквирщини збирається разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом організації різноманітних заходів, здобути корисні знання, познайомитися із цікавими людьми та знайти нових друзів.