#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Дата: 26.12.2023 17:39

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині». Незважаючи на сумне сьогодення, дітлахи чекають новорічних і різдвяних див. Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу створюють сніг, ялинкові прикраси, паперові сніжинки, запах мандарин. Та цього річ вся Україна чекає на найбільше диво – Перемогу! Зимовий святковий період завжди надихає на творчість. Отож, продовжуючи низку святкувань КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує всіх стати учасниками новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині».

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині»: Корбут Софія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» взяла участь у конкурсі на кращу ялинкову прикрасу «Різдвяні дзвіночки», а Архипенко Олександр, вихованець фольклорного колективу «Лілея» став учасником фестивалю колядок «Київщина колядує».

Бажаємо юним талантам успіхів та перемог!