07.04.2023 - Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом»

Дата: 07.04.2023 18:01

Підведено підсумки Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) організаторами якого стали Український державний центр позашкільної освіти та Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва. У фестивалі-конкурсі взяли участь 2023 учасника з 18 областей України, вихованці та учні закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Захід був проведений з метою виховання у дітей любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури; популяризації народної творчості, кращих зразків українського фольклору; створення умов для духовного і культурного розвитку молоді.

Пишаємося успіхами Юрченко Валерії, вихованки вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун), яка у номінації «Вокал» (естрадний спів) у ІІ віковій категорії посіла ІІІ місце.

Дякуємо юні співачці та її керівнику за працю і талант! Бажаємо нових успіхів, нових звершень, мирного неба і творчого натхнення!