15.05.2023 - І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-Сокіл» (діти 11-14 років) на Сквирщині

Дата: 15.05.2023 18:12

13 травня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура -Сокіл» (діти 11-14 років), учасниками якого стали 12 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади:

«Нащадки козаків» Дулицького НВК, «Мудрі горностаї» Сквирського НВК, «Відважні» Шамраївського НВК, «Соколята» Самгородоцького НВК, «Хвацькі козачата» Оріховецького НВК, «Українські файні отамани» Буківського НВК, «Вісники волі» Сквирського академічного ліцею «Перспектива», «Нащадки козаків» Сквирського академічного ліцею №2, «Клейноди» Кривошиїнського НВК, «Варта» Горобіївського НВК, «Патріоти» Сквирського академічного ліцею, «Братчики» Пустоварівського НВК.

Учасників заходу привітала Світлана Риченко, начальниця відділу освіти Сквирської міської ради.

Юні джури показували свою майстерність у 7 конкурсних випробуваннях, а саме: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Ватра», «Вибухонебезпечні предмети», «Линва», «Стрільба». Цікаво пройшов вишкіл «Смуга перешкод». Про діяльність рою протягом навчального року діти звітували у Книзі Звитяг.

Під час Гри свою професійну майстерність демонстрували представники І відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 7 ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, інспектори ювенальної превенції ВП Білоцерківського РУП, волонтери Червоного Хреста України.

Гра «Джура» дала можливість продемонструвати свої знання та вміння юним патріотам, майбутнім захисникам України.

Тож дякуємо джурам, їх виховникам, організаторам, суддям, всім, хто долучився до Гри «Джура». Сподіваємося на подальшу співпрацю і зустріч наступного року.