29.03.2023 - Патріотичний інтенсив «Джура як життя»

Дата: 29.03.2023 18:28

29 березня 2023 року на базі Сквирського ЦПРПП відбулося третє засідання у рамках патріотичного інтенсиву «Джура як життя», під час якого Майорко І.В., методист Сквирського ЦДЮТ, ознайомила присутніх з Умовами проведення конкурсів та змагань І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для трьох вікових категорій учасників: «Джура- Котигорошко» (діти 6-10 років), «Джура – Сокіл» (діти 11-14 років), «Джура- Оборонець» (діти 15-17 років).

Про особливості проведення конкурсних випробувань розповів Каліновський Ю.А., головний суддя І етапу Гри «Сокіл» («Джура»). Детальніше про підготовку джур до участі у конкурсах «Рятівник» (надання долікарської допомоги) для дітей 11-14 років та «Рятівник» (тактична медицина, надання допомоги в зоні обстрілу) для дітей 15-17 років розповіла суддя конкурсу Конопляста Л.В. До участі у заході долучилася Чумак Н.Д., інспектор ювенальної превенції відділу поліції Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області.