20.12.2021 - КАЗКА ПРО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 20.12.2021 18:30

Щороку всі діти з нетерпінням чекають на зиму. Адже цей час просто казковий! Всі живуть в очікуванні дива та подарунків, коли на землю сходить добрий чарівник Святий Миколай.Вихованці гуртків «Юні ведучі» (керівник Гітченко Л.О.), театрального (керівник Майорко І.В.), вокальних (керівники Корзун Л.Л. та Гибилинда І.В.), хореографічного (керівник Сергійчук М.А.), «Основи учнівського самоврядування» (керівник Ніфоровська Г.І.) підготували цікаве дійство та з радістю зустріли Святого Миколая, який слухняним і чемним дітям приніс солодкі подарунки.

Педагогічний та учнівський колективи Центру творчості висловлюють подяку керівникам: ПП «Рудківська Надія Григорівна», ФОП «Приходько Катерина Дмитрівна», Коломійцю Ігорю Івановичу, ПП «НОВАГРОС», ФОП «Асламович Людмила Вікторівна», ПП «Павловський Володимир Олександрович» та Поступаленко Юлії Олександрівні, керівнику Сквирського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області, за солодкі подарунки для вихованців закладу.