09.12.2021 - Увага! Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція»
З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку, з 01.12. по 08.12. 2021 р. на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція» у Сквирській міській територіальній громаді.
До Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було подано 95 дитячих робіт з 15 закладів загальної середньої освіти та Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. На розгляд журі були представлені роботи учнів Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею №2, Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива», Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського, Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ім. П. Тисьменецького, Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти», Пустоварівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Дулицького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Чубинецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Малолисовецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» та вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.
За рішенням журі переможцями та призерами І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція» у Сквирській міській територіальній громаді учнів:
номінація «Стилізована ялинка»
І місце – Двіняннікова Анастасія, вихованка гуртка «Рукотвори» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – учні 4-Б класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ім. П.Тисьменецького;
І місце – Гриценко Оксана, учениця 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – учні 2-Б класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3
ім. П.Тисьменецького;
ІІ місце – Шамрай Роман, учень 2 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – Запара Дар'я, учениця 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – Харчук Роман, учень 3-А класу Сквирського академічного ліцею;
ІІ місце – учні 6-Б класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3
ім. П.Тисьменецького;
ІІІ місце – Вуйко Ілона, учениця 5 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського.
номінація «Новорічний вінок»
І місце – Менчинський Ярослав, учень 1 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – вихованці закладу дошкільної освіти Чубинецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Матвієнко Ліля, учениця 7 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – Прилипко Ліля, учениця 2 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Гончарук Даріна, учениця 3-А класу Сквирського академічного ліцею.
ІІІ місце – Корзун Роман, учень 1 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти».
номінація «Сюжетна композиція»
І місце – Хорт Софія, вихованка гуртка «В'язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Черепанська Карина, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – учні 1 класу Пустоварівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – вихованці гуртка «Джура» Сквирського академічного ліцею №2;
ІІ місце – Бондарук Крістіна, Літвінко Дарина, учні 4 класу Малолисовецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Асламович Аліна, учениця 4-Б класу Сквирського академічного ліцею;
ІІ місце – Багачук Діана, учениця 4 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – Бесараб Дмитро, учень 2 класу Чубинецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – учні 5 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Кашуба Давид, учень 5 класу Дулицького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Леляк Катерина, учениця 2 класу Чубинецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Марценовська Анастасія, учениця 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива».
номінація «Новорічний подарунок»
І місце – Баченко Владислава, вихованка гуртка «Основи художнього мистецтва» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Герега Діана, вихованка народного гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Бачинський Денис, учень 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІ місце – Карпук Катерина, учениця 9 класу Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Дрофінська Валерія, учениця 5 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського;
ІІ місце – Дрофінський Андрій, учень 1 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського;
ІІ місце – Цюкало Андрій, учень 5-Б класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ім. Тисьменецького;
ІІІ місце – Латюк Марина, учениця 4 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;
ІІІ місце – Архипенко Олександр, учень 6 класу Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».
номінація «Новорічний букет»
І місце – Шембелян Марія, вихованка гуртка «Валяння вовни» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.
номінація «Новорічна композиція»
І місце – Плевачук Олександра, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Лисюк Євангеліка, учениця 7 класу, Лисюк Поліна, учениця 2 класу Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
І місце – Розуменко Олександр, учень 8 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Папченко Георгій, вихованець гуртка «Джура» Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ім. Тисьменецького;
ІІ місце – Лупінос Владислава, учениця 5 класу Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Березівський Артем, учень 1 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Борисенко Анжеліка, учениця 4 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Стоцький Іван, учень 3 класу Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІ місце – Кондратенко Ангеліна, учениця 3-А класу Сквирського академічного ліцею;
ІІ місце – Магомедова Еліна, учениця 4 класу Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Ковтун Ірина, учениця 2 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»;
ІІІ місце – Решетар Антон, учень 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива».
Інна Майорко, методист Сквирського ЦДЮТ