19.05.2021 - ЮНІ ДОСЛІДНИКИ СКВИРЩИНИ СВЯТКУЮТЬ ПЕРЕМОГУ

Дата: 19.05.2021 19:04

Неймовірний спектр емоцій, справжній адреналіновий сплеск дарує освітянам щороку фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості показали гарні результати, за якими стоїть кропітка й наполеглива робота конкурсантів, їх наукових керівників. Ми надзвичайно пишаємось здобутками юних МАНівців.

Вітайте! Наші переможці:

II місце

Секція «Селекція та генетика»

Бойко Захарій Володимирович,

вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учень 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького.
Науковий керівник:
Сопіженко Інна Петрівна, вчитель-методист Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст..№3 ім. П.Х. Тисьменецького
Консультант:
Димань Тетяна Миколаївна, доктор с/г наук, професор, керівник гуртка Сквирського ЦДЮТ.

II місце

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»

Сичевська Ірина Юріївна,

вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості,  учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею.
Науковий керівник:
Гудзенко Наталія Василівна, керівник гуртка Сквирського ЦДЮТ
Консультант:
Гриневич Наталія Євгенівна, доктор ветеринарних наук, керівник гуртка Сквирського ЦДЮТ
Вітаємо МАНівців Сквирщини із значними досягненнями! Дякуємо педагогам і науковцям, які стали наставниками для юних дослідників.