28.06.2022 - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 19:04

28 червня відзначають День Конституції. З цієї нагоди у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, який розпочався з виконання державного гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх, хто воював, усіх військових та цивільних, дорослих та дітей, які загинули від рук російського агресора.

Директор закладу Леся Лубківська наголосила, що Конституція України – основний Закон нашої держави, в якому закріплено всі права та обов’язки українців, малюки із задоволенням подивилися мультфільм про День Конституції.

Потім діти мали змогу виготовити вироби з національною символікою та намалювати малюнки.

Протягом дня всі долучилися до благодійної справи – плетіння маскувальної сітки для наших воїнів