25.01.2023 - #Працюємо_творчо_та_креативно

Дата: 25.01.2023 19:16

Вже традиційно, до Дня Соборності України та вшановуючи творчість Великого Кобзаря, Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбиває підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!". Цього року 220 творчих робіт стали учасниками арт-проєкту, 10 з яких за рішенням журі здобули ПЕРЕМОГУ і продовжать свою боротьбу у всеукраїнському етапі конкурсу.

З року в рік виставка "Об’єднаймося ж, брати мої!" збагачується неповторними творчими надбаннями юних художників та майстрів Київщини.

Вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості – переможців та призерів обласного арт-проєкту! Наші результати: І місце – Зборовська Анастасія, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» («Берегиня», живопис), керівник – Ігор Кучанський; І місце – Гладун Варвара, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» («Колискова», різьблення по дереву, декоративний розпис), керівник – Ігор Кучанський; ІІ місце – Мазур Матвій, вихованець народного гуртка «Різьблення по дереву» ( «Пісня старого лірника», різьблення по дереву), керівник – Олександр Парфенюк; ІІ місце – Мельник Дар’я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» («Дитинство, обпалене війною», живопис), керівник – Марина Нешпор; ІІ місце – Двіняннікова Анастасія, вихованка гуртка «Рукотвори» (гобелен з елементами вишивки "А ми тую червону калину підіймемо..."), керівник – Надія Равва; ІІІ місце – Козельська Софія, вихованка гуртка «Валяння вовни» ("В сем'ї вольній, новій...", плетіння соломкою, мотанка, макраме), керівник – Наталія Яцюк; ІІІ місце – Прохацька Анна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» ( "Прощання", ліплення з маси пап'є-маше), керівник – Маріана Сопіженко.

Ми щиро дякуємо талановитим митцям та їх наставникам за неймовірну працю і свідомий патріотизм!