Зоологічна галерея
Дата: 27.03.2024 19:17
Кількість переглядів: 32
Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»: І місце – Кутова Анна, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», керівник Ігор Кучанський; І місце - Бур'янівська Олександра, гурток «Мистецтвознавці», керівник Марина Нешпор; ІІ місце – Баченко Владислава, гурток «Мистецтвознавці», керівник Марина Нешпор; ІІ місце – Бур'янівська Марія, гурток «Мистецтвознавці», керівник Марина Нешпор. Дякуємо нашим юним художникам та їх керівникам за Еko_Lогічну позицію та бажаємо їм нових перемог у творчих конкурсах!