Неосяжна моя, Україно!

Дата: 16.10.2023 19:24

З метою відзначення Міжнародного дня туризму, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, виявлення та підтримки юних талантів та обдарувань, напередодні Дня захисників та захисниць України, 26–27 вересня проведено обласний онлайн-конкурс фотографій «Неосяжна моя, Україно!». Цього року закладами загальної середньої та позашкільної освіти подано 287 фоторобіт із 38-ми територіальних громад Київської області за напрямами: «Свята спадщина», «Наші мандри», «Дива України очима дітей», «Архітектурні пам’ятки України», «Воля, Слава, Сила!».

Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості та учня Сквирського академічного ліцею №3, які за вподобайками глядачів стали призерами та лауреатами обласного онлайн-конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»:

номінація «Наші мандри»

ІІ місце – Котяй Соломія, гурток «Валяння вовни», керівник Наталія Яцюк;

номінація «Воля, Слава, Сила»

ІІІ місце - Цюкало Андрій, 7-Б клас, Сквирський академічний ліцей №3, керівник Тамара Тетьора;

ІІІ місце – Скобленко Артем, гурток «Образотворче мистецтво», керівник Оксана Дубініна;

номінація «Архітектурні пам'ятки України»

ІІІ місце – Літвінко Карина, гурток «Юні ведучі», керівник Лариса Гітченко;

ІІІ місце – Сергієнко Анна, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», керівник Ігор Кучанський;

номінація «Свята спадщина»

лауреат – Хижняк Софія, вокальний гурток, керівник Людмила Корзун;

лауреат – Кутова Анна, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», керівник Ігор Кучанський.