01.05.2023 - МОЇ ПРАВА: разом до перемоги

Дата: 01.05.2023 19:40

Протягом березня та квітня 2023 року Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» та Українською асоціацією підтримки творчої молоді був проведений ХVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Мета заходу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності в умовах визвольної боротьби українського народу.

Учасниками конкурсу стали юні художники Сквирського центру дитячої та юнацької творчості: Баченко Владислава, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» з малюнком «Право на любов до Батьківщини» (керівник Марина Нешпор) та Міщенко Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» з комп’ютерною графікою «24 лютого...Війна…» (керівник Оксана Дубініна).

Бажаємо нашим талановитим вихованцям натхнення, успіхів та перемог!