07.10.2019 - Шляхами славетних козаків

Дата: 07.10.2019 19:43

07 жовтня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пізнавально-розважально-альтернативний квест «Шляхами славетних козаків» для учні 6 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Мета заходу: поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавальн6ого інтересу.

Команди працювали на таких станціях: «Козацька історія», «Козацька гармата», «Козацька кухня», «Козацькі прислів’я», «Козацькі побрехеньки», «Україна загадкова», «Творча майстерня».

За підсумками конкурсних випробовувань переможцями стали учні Сквирського академічного ліцею, друге місце – Сквирський НВК, третє – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Дякуємо всім учасникам за творчість, креативність, козацький гарт та наполегливу боротьбу.