ЗУСТРІЧАЄМО ВЕЛИКДЕНЬ!

Дата: 25.04.2024 20:07

Великдень – магічне свято, пов'язане для кожного українця з обрядовістю і вірою. Напередодні Великодніх свят у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості для вихованців та педагогів закладу відбувся майстер-клас з писанкарства, який підготувала та провела Наталія Костенко, майстриня з Білої Церкви, керівник гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Це магічне дійство народжує у серцях людей віру у добро та перемогу.

А ще керівники гуртків підготували для дітей цікаві майстер-класи, на яких кожен з них мав змогу виготовити собі великодній сувенір. Святковий настрій присутнім дарували вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка», вокальної студії «Сузір’я» та «Основи учнівського самоврядування». Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися і працювати в такий складний для нашої країни час! Дякуємо ЗСУ за те, що день за днем наближають нашу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!