План заходів

Дата: 30.10.2023 20:20

План заходів з учнівською молоддю на листопад 2023 року по Сквирському ЦДЮТ

Вих. № 22                                                           Відділу освіти Сквирської міської ради

від 26 жовтня 2023 р.

заходів з учнівською молоддю

на листопад 2023 року по Сквирському ЦДЮТ

Зміст роботи

1.

Участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

До 03 листопада

1.

І (територіальний) етап обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України»

До 06 листопада

1.

Виставка робіт учасників І (територіального) етапу обласного конкурсу на кращу ескіз-ідею живописної карти Київської області «Гордість землі Київської»

До 24 листопада

1.

Участь в обласному конкурсі на кращу ескіз-ідею живописної карти Київської області «Гордість землі Київської»

5.

Участь в обласній пошуковій акції «Герої серед нас: сучасні захисники України»

До 15 листопада

6.

І (територіальний) етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

До 27 листопада

7.

Участь в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

1.

Участь в обласному патріотичному онлайн-форумі учнівської молоді «Україна: бути гідним» до Дня Гідності та Свободи

1.

Участь в обласні годині-реквіємі «Допоки пам'ять в серці не згасає…» до 90-х роковин Голодомору

Захід «Чарівна країна дитинства» у рамках Всесвітнього дня дитини

1.

І (територіальний) етап обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках івент-кластеру «ART-покоління Київщини»

До 23 листопада

1.

Підготовка до участі в обласному фестивалі хореографії «Fresh Dance»

листопад

1.

Фото-флешмоб «Живи цікаво та безпечно!» в рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху

13-19 листопада

1.

І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

До 30 листопада