МАТЕМАТИЧНИЙ НАУКОВИЙ ІВЕНТ ВІДБУВСЯ!

Дата: 19.03.2024 20:29

З нагоди святкування Міжнародного дня математики та Міжнародного дня числа ПІ 18 березня 2024 року на базі Сквирського ЦДЮТ відбувся брейн-ринг з математики для учнів 8-9 класу.5 команд із закладів середньої освіти Сквирської громади. Перевірили свої математичні здібності, ерудицію, вміння працювати в команді.

Конкурсанти показали свою кмітливість, наполегливість, уміння логічно мислити, уважність та ерудованість під час роздумів над вирішенням завдань брейн-рингу. Цікаві нестандартні задачі, гумористичні математичні завдання, математичні головоломки були запропоновані учасникам ведучим і модератором інтелектуального змагання – Олександром Лагодзінським, молодшим науковим співробітником Інституту математики, асистентом кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Вітаємо переможців!

Дипломом І ступеня нагороджено команди:

«Математичні генії» Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради та «Непереможні» Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради.

Дипломи ІІ ступеня отримали команди:

«Олімп» Сквирського академічного ліцею №3 Сквирської міської ради;

«Перспективні» Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської міської ради.

Усіх учасників математичних заходів запрошено доєднатись до флешмобу #математика_важлива, розмістивши свої відеороздуми на сторінках у соціальних мережах.

Математичний калейдоскоп Київського обласного територіального відділення МАН України до дня святкування найвідомішої математичної константи завершено. Цьогоріч манівці Київщини змагалися у командному розв’язуванні математичних головоломок, були учасниками учнівської наукової онлайн конференції, перевірили свої знання у брейн-рингу, взяли участь у флешмобі.