Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 28.09.2023 20:36

27 вересня 2023 року відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Сквирській громаді. Свої щирі вітання дарували всім запрошеним вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості: ведучі заходу Агнеса Петросян та Назар Бабич (гурток «Юні ведучі», керівник Лариса Гітченко), Софія Хижняк та Олександр Архипенко (вокальна студія «Сузір’я», керівник Людмила Корзун).

Шановні педагоги! Прийміть найкращі вітання з нагоди Дня працівників освіти. Нехай кожен успіх будь-кого з учнів, вихованців буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся мудрими і добрими, обізнаними, цікавими і чудовими учителями, на життєвій дорозі яких горять вогні удачі, щастя і любові. Дякуємо за Ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо здоров’я, незгасного запалу і пристрасті у Вашій роботі, щоб Ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління!