Віват, досліднику, віват!

Дата: 06.09.2023 20:53

5 вересня обласний МАН-івент «Віват, досліднику, віват!» зібрав в ошатній залі  Комунального закладу Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» майже сто юних дослідників-інтелектуалів, надзвичайно творчих, допитливих і успішних. Серед них переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, всеукраїнських конкурсів «Олімпіада геніїв України» «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2023», молодіжних науково-технічних проєктів «Inventor UA», «Еко-Техно Україна», «МАН-Юніор Дослідник», XVI Міжнародного конкурсу з українознавства та ще багатьох інтелектуальних змагань, у яких проявили себе манівці Київщини. За вагомі досягнення у Конкурсі, Прохацька Софія, Бойко Захарій та Катернога Дарина, вихованці Сквирського Центру творчості були відзначені дипломами, подяками та цінними подарунками.