Увага! Конкурс!

Дата: 22.06.2023 21:20

АНОНСУЄМО!!! Стартував щорічний відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»! У період з 15 червня по 15 вересня 2023 року за ініціативи Сквирської міської ради Київської області, ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» оголошено щорічний відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців позашкільних навчальних закладів до участі у конкурсі.

Заявку та роботи на конкурс потрібно подати до методичного кабінету Сквирського центру дитячої та юнацької творчості за адресою:

вул. Карла Болсуновського, 55,

м.Сквира Білоцерківський район, Київська область 09001 або на електронну скриньку rzdyt_2011@ukr.net, skviravo@ukr.net (тема листа «Здорові діти») до 15 вересня 2023 року.

Принагідно просимо дотримуватися Положення проведення конкурсу та участі у ньому.

Ознайомитися з Положенням можна за посиланням: https://drive.google.com/.../1iww6mUTbfGR0M.../view...