ХАЙ УСЯ ЗЕМЛЯ ПОЧУЄ – УКРАЇНА КОЛЯДУЄ!

Дата: 22.12.2023 21:21

Напередодні найвеличнішого свята для всіх українців Різдва Христового у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося різдвяно-новорічне свято для вихованців закладу. Діти ознайомилися з різдвяними обрядами і традиціями, разом із вихованцями фольклорного колективу «Лілея» співали колядки та щедрівки, відгадували загадки, водили хороводи, гралися та розважалися.

Веселий настрій під час свята створювали вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка», фольклорного колективу «Лілея», гуртка «Хореографія», гуртка «Основи учнівського самоврядування», гуртка «Шахи», народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» та народного гуртка «Різьблення по дереву». Щиро вітаємо із прийдешніми різдвяно-новорічними святами, бажаємо омріяної Перемоги у Новому 2024 році!