За нашу свободу

Дата: 06.11.2023 21:22

01 листопада 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» – до Дню захисника України. Мета заходу – виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави, надання моральної підтримки воїнам; виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих та талановитих дітей. Учасниками конкурсу стали: Іващенко Анастасія, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), Бур’янівська Олександра, вихованка гуртка «Мистецтвознавці» (керівник Марина Нешпор), Цімох Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Оксана Дубініна). Бажаємо нашим талановитим вихованцям натхнення та успіхів! Тримаємо освітянський фронт! Разом до перемоги! Все буде Україна!