І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році!

Дата: 22.12.2023 21:27

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році! 22 грудня 2023 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Юні дослідники Сквирщини представили свої наукові проєкти в 7 відділеннях та 16 наукових секціях.

Із вітальним словом до учасників конкурсу звернулась начальниця відділу освіти Сквирської міської ради Світлана Риченко, яка привітала усіх із новорічно-різдвяними святами і побажала юним науковцям натхнення для подальших звершень.

Старшокласники гідно представили свої роботи, впевнено відповідали на запитання членів журі й продемонстрували високий рівень знань із обраних тем.

Згідно з підсумковими протоколами роботи усіх учасників, рекомендовано до участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.