02.06.2022 - Нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та юних науковців Малої академії наук Сквирщини.

Дата: 02.06.2022 21:28

01 червня 2022 року в залі засідань Сквирської міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році.

Сквирський міський голова Валентина Левіцька разом із начальником відділу освіти Сквирської міської ради  Олександром Заболотним привітали дітей із високими досягненнями, вручили 23 учням подяки від Сквирської міської громади та нагородили грошовими сертифікатами.

Бажаємо старшокласникам невичерпної творчої наснаги, миру, злагоди, сил та енергії для подальшої наукової діяльності і великих звершень! Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з вами держави, задля добробуту українського народу.

Type the text here