15.09.2022 - День позашкільника

Дата: 15.09.2022 21:29

15 вересня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День позашкільника. Цьогоріч захід мав назву «Мистецтво задля перемоги».Ведучі запросили діток приєднатися до країни дитячих мрій, країни краси, доброти та невичерпної дитячої творчості. Святковий настрій створювали присутнім вихованці вокальної студії «Сузір’я»: Валерія Юрченко, Тетяна Хомич, Софія Хижняк, Аліса Гальчинська та вихованці гуртка «Юні ведучі» Агнеса Петросян та Назар Бабич.

В актовій залі відбулася виставка-продаж  робіт вихованців Центру творчості, кошти із продажу яких підуть на підтримку збройних сил України.

Позашкілля Сквирщини – це команда освічених і творчих ентузіастів, які формують інтелект своїх вихованців, вкладають часточку душі в кожну дитину. Бажаємо Вам, дорогі позашкільники, і надалі бути самовідданими обраній справі служіння дітям, реалізовувати власне покликання у світі дитячої творчості та краси.