15.05.2023 - Калиновий голос Київщини-2023

Дата: 15.05.2023 21:38

«Калиновий голос Київщини-2023» завершив свою грандіозну ходу! Для українців пісня – це щось більше, ніж мелодія та слова… Потужна енергетика української пісні щороку підкорює виконавців і меломанів по всьому світу. Українська пісня - це гордість, це боротьба, це свобода, це щирість і любов, це ПЕРЕМОГА!

Одночасно з світовим пісенний конкурсом «ЄВРОБАЧЕННЯ» на Київщині традиційно відбулося улюблене свято української пісні – обласне вокальне шоу «Калиновий голос Київщини». Цього року у калиновому передзвоні злилися голоси 171 учасника багатотижневого вокального марафону. Фіналістами обрано 88 учасників, з яких до перемоги дійшли 38!!!

І ось, 12 травня, напередодні Дня Матері, у Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, відбулася грандіозна церемонія оголошення результатів та нагородження переможців обласного вокального шоу.

Кращих із кращих обирала когорта професіоналів у галузі вокального мистецтва, експертне журі обласного вокального шоу: голова журі – Людмила Придіус, викладач Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв імені Павла Чубинського», художній керівник ансамблю народної пісні «Роксолана», заслужена артистка України; Аліна Андрєєва, викладачка музичного мистецтва з методикою викладання КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж», керівник зразкового художнього колективу «Хор Обрій»; Оксана Джуль, викладачка диригентсько-хорових дисциплін КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», керівник фольклорного гурту «Коляда»; Марина Панченко, викладачка мистецьких дисциплін КЗ КОР «»Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж», радіоведуча радіо «Бліц-ФМ», режисер-постановник; Олександр Зозуля, артист-вокаліст, провідний майстер сцени, хормейстер Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського, лауреат молодіжної премії імені Миколи Вінграновського, член Національної спілки театральних діячів України; Віта Костина, викладачка гурту пісні «Божедари» Дитячого центру творчості дітей та юнацтва Солом’янського району, етно-співачка, учасниця телевізійного шоу «ГОЛОС КРАЇНИ», співзасновниця і співачка дуету FOLK LADIES, бек-вокалістка гурту LUIKU, авторка проєкту «Пісня життя».

Саме ці майстри вокальної справи обирали переможців шоу, і за їх рішенням ІІІ місце у номінації «Народна пісня» (ІІ вікова категорія) виборола вихованка вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Аліна Сотніченко, керівник Людмила Корзун.

Щиро вітаємо юну співачку та її керівника, бажаємо щоб калиновий дзвін звучав у серці все життя, ведучи за собою крізь усі негаразди! Нехай лине Калиновий голос Київщиною! Нехай вокальне шоу плекає все нові і нові покоління юних талантів, прославляє українську пісню! Любіть українську пісню та залишайтеся добрими друзями КАЛИНОВОГО ГОЛОСУ КИЇВЩИНИ!