06.04.2023 - Київщина – мій заповітний край

Дата: 06.04.2023 21:43

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2022/2023 навчальний рік 6 квітня відбулася обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край», що проводиться щорічно з метою розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької та природоохоронної роботи, виховання патріотичних почуттів і любові до України.

Організаторами конференції є департамент освіти і науки Київської обласної військової адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

У секції «Усе буде – Україна. Назва має значення» свою пошуково-дослідницьку роботу про перейменування вулиць міста Сквири у рамках декомунізації представив Плівачук Максим, вихованець гуртка «Юні охоронці природи» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості ( керівник Олена Плівачук)