09.06.2023 - Міжнародний день друзів

Дата: 09.06.2023 22:56

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми. Ось і в нашому Центрі творчості було весело та цікаво. Діти дарували один одному компліменти, чарівні усмішки, читали віршики, гралися в ігри. Лідери учнівського самоврядування розповідали гуртківцям про дружбу, про те, що дружити – означає допомагати один одному. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Тож давайте хоча б раз на рік нагадувати своїм друзям, як вони важливі для нас. І дякувати їм за те, що вони є у нашому житті. Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне!