05.06.2023 - Щиро вітаємо юних сквирянок, переможців та призерів обласного бліц-конкурсу «Обереги рідної землі»!

Дата: 05.06.2023 23:04

У номінації «Берегиня та богиня (ляльки-мотанки, травниці, янголята)» І місце посіли Петриченко Софія, Демиденко Влада, учениці 9-А класу Сквирського академічного ліцею №2, керівник Наталія Вигівська; ІІ місце – Панасюк Марія, учениця 8-Б класу Сквирського академічного ліцею №2, керівник Наталія Вигівська.

У номінації «Ниточка до нитки – захисникові оберіг (текстильні вироби, вишивка)» І місце – Зборовська Анастасія, учениця 9-А класу Сквирського академічного ліцею №2, керівник Наталія Вигівська; ІІ місце – Матвієнко Ліля, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Маріана Сопіженко; ІІ місце – Козельська Софія, вихованка гуртка «Фейєрверк фантазій», керівник Наталія Яцюк.

Бажаємо юним майстриням та їх керівникам творчого натхнення та подальших перемог!