15.05.2019 - Підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.05.2019 15:06

Про підсумки проведення І (районного) етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

КВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Адреса: 09000, м.Сквира, Богачевського, 55. Тел. 5-25-75.e-mail:skvіravo@ukr.net

НАКАЗ

14. 05. 2019 р.                                                                                              №

Про підсумки проведення І (районного) етапу

Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На виконання наказу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації «Про проведення у Сквирському районі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018/2019 навчальному році»від 24.04.2019 р. № 94 та з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у неї активної громадянської позиції до захисту Батьківщини 10 травня 2019 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості та 11 травня 2019 року на базі Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра).

У заході взяли участь 15 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирського району.

Програма Гри була цікава й різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння на станціях «Впоряд», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Топографія», «Ватра», «Відун», змагалися у конкурсі «Перетягування линви», а також звітували про добрі справи, проведені протягом року в школі, у конкурсі «Добре діло».

Цікаві та пізнавальні вишколи учасникам Гри продемонстрували Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області, Сквирський відділ поліції ГУ НП у Київській області  та Сквирський військовий комісаріат.

На підставі рішення суддівської колегії

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцями та призерами І (районного) етапу Гри згідно зведеного протоколу (додаток):

І місце – команду «Отамани» Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок»;

ІІ місце – команду «Козацькі звитяги» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команду «Козацька сила» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – команду «Соколята» Великополовецького НВК;

ІІІ місце – команду «Соколи» Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІІ місце – команду «Січові стрільці» Буківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».

2.Нагородити переможців та призерів грамотами відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації.

3.Директору Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 –дитячий садок» (Вигівська А.Д.) забезпечити участь команди «Отамани» в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

4.Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Мазур Л.М.

Начальник відділу освіти                                    О.В. Заболотний

Додаток до наказу № 107  від 14. 05. 2019 р.

Зведений протокол І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»