A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Сквирський центр дитячої та юнацької творчості

Стрілецький гурток

Щуревський Олег Миколайович,

керівник стрілецького гуртка

Педагогічне кредо : «Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться»

Педагогічна проблема: «Військово-фізична підготовка як складова патріотичного виховання молоді»

Гурток «Влучний стрілець» є однією із складових військово-патріотичного виховання, спортивної та оборонно-масової роботи.

Головним завданням програми гуртка «Влучний стрілець» є виховання підростаючого покоління фізично здоровим, міцним, загартованим;  формування почуття патріотизму, свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки; засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях.

Метою програми є: формування в учнів почуття патріотизму; мотивація до збереження здоров’я та фізичного розвитку; свідоме ставлення до особистої та громадської безпеки; розвиток рухових здібностей та морально-вольових якостей; заохочення дітей і розвиток стійкого інтересу до систематичних занять стрілецьким спортом; уміння якісно та влучно вести практичний вогонь з пневматичної зброї; виховання поваги до стрілецької зброї.

Вихованці гуртка є постійними учасниками районних, обласних, Всеукраїнських змагань, конкурсів та олімпіад з фізичної культури і спорту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора