02.09.2021 - Увага! Стартує І етап обласної історико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька»

Дата: 02.09.2021 18:29

Type the title hereШановні колеги,запрошуємо вас взяти участь у І етапі обласної історико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька» у Сквирській міській територіальній громаді. Просимо Вас подати матеріали для участі у І етапі у друкованому та електронному варіантах (e-mail:rzdyt_2011@ukr.net) до 27 вересня 2021 року до методичного кабінету Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Контактна особа – Інна Майорко, методист Сквирського ЦДЮТ.

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення обласної історико-краєзнавчої експедиції та  онлайн-онференції учнівської молоді «КИЇВЩИНА КОЗАЦЬКА» (WORD)

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення обласної історико-краєзнавчої експедиції та  онлайн-онференції учнівської молоді «КИЇВЩИНА КОЗАЦЬКА» ( PDF)