22.02.2019 - Кращий пожежний – це ти обережний

Дата: 22.02.2019 18:53

Інформація про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

З 19 по 21 лютого 2019 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».

Метою проведення заходу є формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво» (І вікова категорія):

І місце – Зеленську Вікторію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Магомедову Еліну, ученицю 1 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце – Бондарук Крістіну, ученицю 1 класу М.Лисовецького НВК;

ІІІ місце – Білоброву Анну, ученицю 3 класу Горобіївського НВК;

у номінації «Образотворче мистецтво» (ІІІ вікова категорія):

І місце – Чернявську Дарію, ученицю 9 класу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Самгородоцької ЗОШ;

у номінації декоративно-прикладна творчість (І вікова категорія):

І місце – Бондар Надію, ученицю 1 класу Горобіївського НВК;

у номінації декоративно-прикладна творчість (ІІ вікова категорія):

І місце – Єфімову Софію, ученицю 8 класу, Бабак Єлизавету, ученицю 9 класу, вихованок гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Рогізнянського НВК.

Гітченко Л.О., методист Центру творчості