21.05.2021 - День вишиванки на Сквирщині

Дата: 21.05.2021 19:10

21 травня 2021 року у міському парку ім. М.Рильського відбулося святкування Дня вишиванки, до якого долучились вихованці гуртків Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Містечко майстрів прикрашало виготовлене власноруч святкове панно «Дерево життя», яким гуртківці вітали сквирян з 15-ою річницею Всесвітнього дня вишиванки. Працювали майстер-класи з вишивки, вишивки стрічною, витинанки, виготовлення прикрас з фоамірану, плетіння дівочої коси. Діти із задоволенням виготовляли вишиваночки-сувеніри. Юні шахісти мали змогу показати свої вміння під час шахового турніру серед учнівської молоді. Свої пісні присутнім дарували вихованці вокальних гуртків. Ми з вами усі – українці, яких об’єднує в одну велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки!