Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

13.10.2021 - Увага! Підведено підсумки І етапу виставки-конкурсу «Український сувенір»

З метою виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, активної громадянської позиції, любові до Батьківщини, поглиблення знань про побут, традиції та звичаї українського народу на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості з 28.09. по 05.10.2021р. було проведено І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у Сквирській територіальній громаді.

 

За підсумками журі переможцями та призерами І етапу виставки-конкурсу «Український сувенір» стали:

І місце – вихованці гуртка «Паперопластика» Сквирського академічного ліцею №2;

І місце – Козельська Софія, вихованка гуртка «Валяння вовни» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Мялук Дарина, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Станищук Софія, вихованка народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Палієнко Ірина, Віннічук Надія, вихованки гуртка «Рукотвори» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Мелашенко Аліна, вихованка гуртка «В'язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Матвієнко Ліля, Прохацька Анна, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Нешпор Ольга, вихованка гуртка «Рукотвори» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Кравченко Ірина, вихованка гуртка «Майстер краси» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Бондар Адель, учениця 1 класу Пустоварівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.– ЗДО»;

ІІ місце – вихованці гуртка «Джура» Сквирського академічного ліцею №2

ІІ місце – Магомедова Еліна, учениця 4 класу Гробіївського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.– ЗДО»;

ІІ місце – вихованці закладу дошкільної освіти Горобіївського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.– ЗДО»;

ІІ місце – Рибак Ангеліна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Сквирського центу дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Козлов Артем, учень 2 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Яковець Вікторія, учениця 6-А класу Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім.  П. Тисьменецького;

ІІ місце – Гетьман Тетяна, учениця 6 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Чабанна Ульяна, учениця 7 класу Пустоварівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»;

ІІ місце – Двіняннікова Анастасія, учениця 5– Б класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Лисюк Євангеліка, учениця 7 класу Самгородоцького НВК «ЗЗСО І-ІІІст. – ЗДО»;

ІІІ місце – Магомедова Софія, учениця 1класу Горобіївського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»;

ІІІ місце – Шуляк Уляна, учениця 1-А класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Шельменко Андрій, учень 3 класу Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.  М. Ольшевського;

ІІІ місце – Бутлір Ірина, учениця 3 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;

ІІІ місце – Яременко Галина, учениця 7 класу Буківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»;

ІІІ місце – Бобін Олександр, учень 5-А класу Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3  ім.  П.Тисьменецького;

ІІІ місце – Папченко Георгій, учень 8-Б класу Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім.  П.Тисьменецького;

 

                                                            Інна Майорко, методист Сквирського ЦДЮТ

 



« повернутися до списку новин