#dzhura_2024

Дата: 27.05.2024 07:47

Фото без опису24 травня 2024 на базі Сквирського академічного ліцею №2 відбувся відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для дітей старшої вікової групи (15-17 років). Учасниками Гри стали 6 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади, а саме: «Патріоти» Сквирського академічного ліцею, «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, «Булава» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3, «Отамани» Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива», «Соколи» Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», «Нащадки Шамрая» Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Учасників заходу привітала Світлана Петрівна Риченко, начальник відділу освіти Сквирської міської ради. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять захисників і захисниць, полеглих під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Юні джури показували свою майстерність у 7 конкурсних випробуваннях, а саме: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Фізична підготовка», «Пластун», «Метання гранати», «Стрільба». Про діяльність рою протягом навчального року діти звітували у Книзі Звитяг. Учасники гри мали змогу переглянути вишкіл «Саперна підготовка», який для них провели джури рою «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2.

Учасники гри при виконанні практичного завдання конкурсу «Рятівник» мали змогу використовувати навчальний тренажер для тампонування ранового каналу V.2.0 та медичні засоби, придбані за кошти Благодійного фонду «Здорові рішення для відкритого суспільства» у рамках реалізації проєкту «Серцево-легенева реанімація потерпілих. Оволодіння навичками штучного дихання та непрямого масажу серця».

Під час Гри свою професійну майстерність демонстрували представники відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, інспектори ювенальної превенції ВП Білоцерківського РУП.

Тож дякуємо джурам, їх виховникам, організаторам, суддям, всім, хто долучився до Гри «Джура». Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!