#dzhura_2024

Дата: 28.05.2024 08:21

Фото без описуЗ метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України 24 травня 2024 року у Сквирській територіальній громаді на базі Сквирського академічного ліцею №2 відбувся відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для дітей старшої вікової групи (15-17 років).

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами відбіркового етапу Гри «Джура» стали:

І місце – рій «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, виховник Наталія Вигівська;

ІІ місце – рій «Отамани» Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива», виховник Таміла Ткаченко;

ІІІ місце – рій «Соколи» Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», виховник Зоя Лисюк;

ІІІ місце - рій «Булава» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3, виховник Юрій Каліновський;

ІІІ місце - рій «Патріоти» Сквирського академічного ліцею, виховник Ліля Войцихівська.

Щиро вітаємо переможців та призерів відбіркового етапу Гри «Джура»!

Бажаємо нових звершень та перемог джурам рою «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, які представлятимуть Сквирщину на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).