#dzhura_2024

Дата: 21.05.2024 20:58

Фото без описуЗ метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України 18 травня 2024 року у Сквирській територіальній громаді на базі Сквирського академічного ліцею №2 відбувся відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для дітей середньої вікової групи (11-14 років).

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами відбіркового етапу Гри «Джура» стали:

І місце – рій «Піщанські козаки» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3, виховник Світлана Криніцька;

ІІ місце – рій «Варта» куреня ім. Володимира Крижанського Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», виховник Леся Хвиль;

ІІІ місце – рій «Соколята» Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», виховник Марина Бойко;

ІІІ місце - рій «Нащадки козаків» Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», виховник Віктор Біляк;

ІІІ місце - рій «Незламні» Сквирського академічного ліцею, виховник Анна Ковмір.

Щиро вітаємо переможців та призерів відбіркового етапу Гри «Джура»!

Бажаємо нових звершень та перемог джурам рою «Піщанські козаки» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3, які представлятимуть Сквирщину на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).