#День_Конституції_на_Київщині

Обласний онлайн-конкурс дитячих малюнків з нагоди Дня Конституції України "Оберіг держави і нації". Організатор конкурсу - Київська обласна державна адміністрація за підтримки Всеукраїнського Благодійного Фонду МИРУ І ДОБРА. Назва роботи: "На захисті України". Ім'я та прізвище учасника: Анастасія Іващенко. Вік учасника: 15 років. Назва навчального закладу: Сквирський центр дитячої та юнацької творчості, Сквирської міської ради, Київської області. Контактна особа: керівник народної студії декоративного розпису "Цвіт папороті" Ігор Кучанський, 0676067294

20:37 25.06.2023

#літо_канікули_цікаведозвілля_2023

Пікнік – це чудовий спосіб провести час на свіжому повітрі в компанії однолітків на сонячній галявині. Можна відпочити на килимку або просто на траві, пограти в бадмінтон, покидати м’яча або ж просто влаштувати дружні посиденьки. Гарний настрій та позитивні емоції отримали сьогодні всі вихованці нашого закладу!

22:10 23.06.2023

Увага! Конкурс!

АНОНСУЄМО!!! Стартував щорічний відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»! У період з 15 червня по 15 вересня 2023 року за ініціативи Сквирської міської ради Київської області, ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» оголошено щорічний відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

21:20 22.06.2023

Рухливі ігри та естафети

22 червня 2023 року в Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості для дітей було організовано рухливі ігри та естафети. Розпочався захід з музичної руханки. Весела атмосфера та гарний настрій супроводжували вихованців протягом дня.

21:11 22.06.2023

День фейс-арту

Фейс арт – це мистецтво малювання різнокольоровими фарбами на обличчі. Сьогодні наші дітлахи поринули у кольоровий світ фантазій. Метелики, квіти, рибки ожили на ручках та обличчях малюків

21:24 21.06.2023

День спорту

Розпочати свій день руховою активністю – значить забезпечити бадьорий настрій на цілий день. Сьогодні діти провели час на свіжому повітрі активно, рухливо та корисно. Адже ігри і спортивні естафети всіх згуртували, зміцнили командний дух і дали позитивний заряд емоцій

20:45 20.06.2023

У країні мультляндії

Сьогодні день розпочався з руханки. Далі діти переглянули мультсеріал «Пес Патрон» від ДСНС України. За допомогою мультиплікаційного, інтерактивного, ненав’язливого та доступного для дітей формату Пес Патрон розповідає дітям найважливіше про мінну безпеку. А потім на гуртках дітлахи малювали Патрона – народного улюбленця та талісмана Державної Служби України з надзвичайних ситуацій

21:10 19.06.2023

19.06.2023 - День творчості у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості

15 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День творчості. Діти із задоволенням виготовляли цікаві сувеніри для благодійної ярмарки, кошти з продажу яких будуть передані на потреби ЗСУ.

18:21 19.06.2023

15.06.2023 - День техніків

14 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості для вихованців гуртків відбувся День техніків. Діти переглянули відеопрезентацію про роботу технічних гуртків закладу, мали змогу вдосконалити навики віртуального польоту на симуляторі, запускати найпростіші моделі літаків, попрацювати у програмі «Графічний редактор», створюючи дизайн власної оселі, вирізали та майстрували з пінопласту моделі кораблів, а також із задоволення стріляли в мішені з арбалета. В актовій залі працювала виставка робіт вихованців технічних гуртків.

18:01 15.06.2023

13.06.2023 - День української пісні

13 червня 2023 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День української пісні. Під час заходу відбувся концерт вихованців вокального гуртка, також діти мали змогу поспівати улюблені пісні в караоке.

21:10 13.06.2023