Шевченківські дні

Відеоролик до Шевченківських днів підготували вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

20:11 06.03.2024

План заходів

План заходів з учнівською молоддю на березень 2024 року по Сквирському ЦДЮТ

20:06 06.03.2024

Охорона праці очима дітей

Інформація про підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» -2024. З 26 лютого по 4 березня 2024 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбулася виставка-конкурс робіт учасників I (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» -2024. Метою проведення заходу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та молоді, до питань охорони праці; формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках; профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих; активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості; виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

21:52 04.03.2024

Український сувенір

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» (наказ НЕНЦ від 22.02.2024 №17). Щиро вітаємо Кутову Анну, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ігор Кучанський, яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», та Прохацьку Анну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко, яка за рішенням журі посіла ІІІ місце! Дякуємо нашим гуртківцям та їх керівникам за збереження народних традицій та розвиток української культури!

09:34 29.02.2024

Космічні фантазії

Вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, які стали переможцями та призерами обласного Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у номінації образотворче мистецтво:

20:08 26.02.2024

Пишаємось юними дослідниками Сквирщини!

На Київщині завершився II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який проходив у період з 14 лютого до 25 лютого 2024 року. Незважаючи на труднощі, викликані російською агресією проти України, учасниками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали близько 400 учнів області. Оцінювали виступи дітей близько 150 наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти – партнерів КОКПНЗ «Малої академії наук учнівської молоді».

20:00 26.02.2024

Міжнародний конкурс «Нескорене Мистецтво UA»

Підведено підсумки Міжнародного патріотичного дистанційного 2-х турового конкурсу творчої, учнівської, студентської молоді та дорослих виконавців «Нескорене Мистецтво UA». Вихованці вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у конкурсі, виконавши автентичні та естрадні пісні українською мовою. Адже виховувати підростаюче покоління потрібно на любові до свого рідного слова, бо рідна мова - це безцінне духовне багатство, в якому народ живе, передає з покоління в покоління свою мудрість і cлаву, культуру й традиції. За результатами журі конкурсу в номінації «Народний вокал» Гальчинська Аліса здобула вищу нагороду «Гран-прі», у номінації «Естрадний вокал» Архипенко Олександр здобув І місце, Чумак Катерина – ІІ місце. Вітаємо наших вихованців, пишаємося їх успіхами та бажаємо нових перемог!

20:03 22.02.2024

ЦІКАВО ЗАЙМАЙСЯ – РІДНОЇ МОВИ НАВЧАЙСЯ!

21 лютого 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся виховний захід до Міжнародного дня рідної мови, під час якого відбулася презентація «Української абетки». Вихованці народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» та їх керівник Ігор Кучанський створили абетку, яка допоможе дітям не лише вивчити букви українського алфавіту, але й поглибити знання про українську культуру, з ранніх літ долучитися до національного колориту. Цікаві та пізнавальні вірші про Україну, рідний край, українські звичаї, а також чудові малюнки, виконані в техніці декоративного петриківського розпису, допоможуть дітлахам швидко вивчити літери, а згодом і читати

19:58 22.02.2024

Міжнародний конкурс «Різдвяне диво»

Підведено підсумки Міжнародного дистанційного 2-х турового конкурсу творчої, учнівської, студентської молоді та дорослих виконавців «Різдвяне диво». Вихованців вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у конкурсі та за підсумками журі здобули такі результати: в номінації «Естрадний вокал» Ковальчук Любов виборола І місце, Дяденчук Софія – ІІ місце, Майок Вікторія – ІІІ місце. Вітаємо юних вокалістів та їх керівника, пишаємося успіхами та бажаємо нових перемог!

19:56 22.02.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2024 року вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у обласній конференції присвяченій Міжнародному дню рідної мови. Учасниками конференції стали: Фальчук Дарія, Музиченко Ірина, Можарівська Юлія, Куян Анастасія, Катернога Дар’я.

21:19 21.02.2024